Korterid Bartselona. Bed and breakfast Barcelona.

 
BGN
Linn
Arrival
Departure
ööbimist
 • 1 külaline
 • 2 ööbimist
 • 3 ööbimist
 • 4 ööbimist
 • 5 ööbimist
 • 6 ööbimist
 • 7 ööbimist
 • 8 ööbimist
 • 9 ööbimist
 • 10 ööbimist
 • 11 ööbimist
 • 12 ööbimist
 • 13 ööbimist
 • 14 ööbimist
 • 15 ööbimist
 • 16 ööbimist
 • 17 ööbimist
 • 18 ööbimist
 • 19 ööbimist
 • 20 ööbimist
 • 21 ööbimist
 • 22 ööbimist
 • 23 ööbimist
 • 24 ööbimist
 • 25 ööbimist
 
Bartselona korterid have a 8,43 out of 10 point rating based on 6012 opinions.

Berliini tutvustus

Saksamaa pealinn Berliin on üks lahedamaid, julgemaid ja kõige kosmopoliitsemaid linnu, mida loodaksite leida. Rikkaliku ajaloo, maailmatasemel muuseumide, elava kunstielu ja elava ööeluga kultuuripärlil on midagi igaühe jaoks. Vahet pole, kas valite ööbimiseks hosteli, hotelli või rendite puhkusekorteri, hea uudis on see, et seda linna on võimalik nautida ka siis, kui teie eelarve on piiratud.

Lugege veel...

Berliin lühidalt

Berliin asub Spree jõe ääres Kirde-Saksamaal. Berliinis elab umbes 3,3 miljonit inimest, nautides linna arvukaid haljasalasid, metsamaid ja veeteid. Linn on oluline poliitiline keskus ja võõrustab regulaarselt rahvusvahelisi konverentse. Kuid see on samuti ka oluline turismisihtkoht, tervitades igal aastal umbes 135 miljonit külastajat ja pakkudes rohkem kui 125 000 voodikohta.

Mida külastada?

Berliinis on rohkem vaatamisväärsusi ja atraktsioone, kui mainida jõuab, kuid need on kõigest mõned neist, mida külastada.

Brandenburgi värav - see 1791. aastal neoklassitsistlikus stiilis ehitatud värav on Saksamaa tuntumaid tähiseid. Värav ehitati Preisimaa kuninga Frederick William II käsul ja taastati 2000–2002, pärast seda, kui see Teise maailmasõja ajal raskelt kahjustada sai.

Berliini Katedraal - see Berliini võtmeatraktsioone hõlmab endas ehitisi 15. sajandist. Peakatedraali nurgakivi pandi alles 1894. aastal ja katedraali renoveeriti põhjalikult 1975. aastal pärast seda, kui see sõja ajal raskelt kahjustada sai.

Charlottenburgi loss - Berliini suurim loss ehitati 17. sajandi lõpus ja sellel on keeruline baroki ja rokokoo sisekujundus. Loss sai Teise maailmasõja ajal kahjustada, kuid on nüüdseks koos suure aiaga taastatud ja on nüüd suur turismimagnet.

Berliini müüri memoriaal - Berliini müüri memoriaaliga (Gedenkstätte Berliner Mauer) mälestatakse linna jagunemist kurikuulsa Berliini müüriga 1961. aastal ja selle langemist 1989. aastal. 1998. aastal rajatud memoriaali monument kätkeb endas kuuekümnemeetrist lõiku endisest piirist, andes külastajatele väikse ülevaate sellest, milline elu müüri varjus olla võis.

Kuidas linna saada

Berliinis on kaks lennujaama – Berliini Tegeli lennujaam ja Schönefeldi lennujaam. Tegeli lennujaama kasutavad lennuliinid nagu Air Berlin ja Lufthansa ning odavlennufirmad lendavad tavaliselt Schönefeldi. Külastajad võivad Berliini saabuda rongiga, paljudest Euroopa riikidest ulatuvad Berliini ka pikamaa-raudteeliinid.

Millal külastada?

Linnapuhkusel olevad turistid muretsed harva ilma pärast, kuid Berliin on kindlasti parim suvel. Palju sellest, mida linnal pakkuda on, sealhulgas atraktiivsed veeteed ja haljasalad, asub väljas. Kui soovite kogeda parimat ilma, siis parim aeg Berliinis reisimiseks on aprillist septembrini.

Kui plaanite reisi Saksamaa pealinna, siis soovitame teil ka pilk heita meie Berliini rendikorteritele. Pakume kvaliteetset majutust linna kesksetes asukohtades, mis on sageli palju soodsam kui hotellis peatumine.

Barcelona tutvustus

Barcelona on maailmas nii tuntud, et teile võib andestada selle, kui arvate, et see on Hispaania pealinn. Tegelikult on Barcelona vaid Kataloonia piirkonna pealinn, kuid see on siiski Hispaania külastatuim linn. Barcelonas on uus ja vana miksitud sellise elegantsiga, mida on saavutanud vaid vähesed teised Euroopa linnad. Barcelona töökindel metroosüsteem viib väsinud rändurid linna erinevatesse linnaosadesse lihtsalt ja soodsalt. Pole vahet, kas otsite lühi- või pikemaajalist puhkusekorterit, linn pakub teile kindlasti meelelahutust oma vapustava arhitektuuri, hõrgutistega, põnevate muuseumidega ja shoppamisvõimalustega.

Barcelona lühidalt

Barcelona asub Hispaanias Pürenee poolsaare kirderannikul, pakkudes külastajatele kombinatsiooni linna- ja rannapuhkusest. Ja selle rannad on nii elava ja lärmaka linna kohta üllatavalt puhtad. Barcelona on kodu enam kui 1,6 miljonile inimesele, kuid kogu rahvaarv on palju suurem, kui lisate sinna hulka ka Barcelona eeslinnad.

Barcelonat külastab igal aastal miljoneid turiste ja linn on seda tervitanud, tehes sellest kõige turistisõbralikuma sihtkoha Euroopas. Kuid nagu enamikes kohtades peegeldub see hindades ja külalistel soovitatakse parimaks toiduks ja hindadeks minna turismialadest väljapoole. Ka hotellid võivad olla kallid, nii et mõttekas oleks hoopiski kaaluda kvaliteetseid korterhotelle.

Mida külastada?

Barcelonas on palju näha ja teha, isegi kui plaanite lihtsalt pikka linnapuhkust. Siin on mõned peamised vaatamisväärsused, mida peaksite kindlasti külastama.

La Rambla - see 1,2 km pikkune puudega ääristatud jalakäijate tänav ulatub kesklinnas alates Barri Gòticust kuni El Ravalini. Ükski reis Barcelonasse ei ole täielik, ilma et jalutaksite vähemalt osal sellest kuulsast tänavast, mis on varahommikust hilisõhtuni elu täis. La Rambla tänaval on palju kalleid suveniirikioske, tänavaartiste ja ülehinnatud toidukohti. Kui soovite kogeda midagi autentsemat ja rahakotisõbralikumat, jalutage mõnel kõrvaltänavatest, mis viib peatänavalt eemale.

La Sagrada Família - kui olete kunagi Barcelonast postkaardi saanud, on tõenäoline, et selle peal on see eriline ehitis. Selle ehitamisega alustati umbes sajandi ees ja kuigi see on veel lõpetamata, on see Gaudi meistriteos juba UNECO maailmapärandi nimistus. Katedraal ise lummab oma kõrguse ja keeruka arhitektuuriga. Kui soovite sisse minna, siis ostke pilet kindlasti ette, kuna järjekorrad selle maailmakuulsa vaatamisväärsuse ees võtavad muidu väga kaua aega.

Teised Gaudi tööd - La Sagrada Família on ehk Antoni Gaudí kõige kuulsam töö, kuid mitte ainus selles linnas. See Hispaania ajaloo tunnustatuim arhitekt sündis Katalaanias ja paljud tema ehitised ja kunstiteosed on tänini Barcelonas. Neist märkimisväärsemad on Park Güell, La Casa Batlló ja La Casa Milà. Kõiki neid saab väljast vaadata tasuta, kuid kui plaanite nendesse hoonetesse siseneda, siis soovitame osta kõigepealt turistiinfost sooduspileti.

Linna rannad - Barcelona saab hoobelda seitsme rannaga, neist paljud on populaarsed nii kohalike kui ka turistide hulgas. Muuseas, National Geographic on Barcelona nimetanud maailma number üks rannalinnaks Ja kuigi neil randadel ei ole kõige parem liiv, on rannajoon siiski meeldiv ja puhas.

Kuidas saada linna?

Peamisel lennujaamal El Prat on linnaga töökindel raudteeühendus. Barcelonal on ka kaks kohalikku lennujaama (Reus ja Girona), mis asuvad rohkem kui 90 km kaugusel, ja kuhu on seega keeruline saada. Neist lennujaamadest on Barcelonasse kõige lihtsam saada bussiga. Samuti ei ole erilist mõtet meie puhkusekorteritesse taksoga minna, kuna need on kallid, ja jäävad tõenäoliselt liiklusummikutesse.

Millal külastada?

Barcelona on populaarne kogu aasta, kuid arusaadavalt on suvekuud eriti rahvastatud. See käib nii linna kui ka randade kohta, mis on kõige rahvastatumad juuni ja septembri vahel.

Kui plaanite Hispaaniasse reisi, siis soovitame teil vaadata meie Barcelona puhkusekortereid. Pakume kvaliteetset majutust kesksetes kohtades ja see on sageli palju soodsam, kui hotellis ööbimine.

Rendi puhkusemajutus apartmendis Bartselona's. Peatu Bartselona'i apartmendis Bartselona'i hotell.

Vähem...
Apartments: 
Kõik meie online apartmendid on välja müüdud. Meie süsteemis on ka teisi apartmente, kuid me peame nende saadavust kõigepealt kontrollima enne Sinuga ühendust võtmist. Palun sisesta oma detailid siia:
Broneerimiskeskus
alates: N/A
9/10 stars
1
Passeig del Born
Richard, Suurbritannia
The apartment was lovely, with great living and cooking facilities (and there are 6 chairs for the dining table not just 4 as in the photo, so we could all sit at it!). Perfect location within 15 mins walk of the beach and Las Ramblas.
9,33/10
alates: N/A
7/10 stars
1
Montcada 2
Peter, Taani
Central beliggenhed i hyggelige Moncada-kvarter. Pæn og ren lejlighed. Vær opmærksom på, at køkkenet er helt ryddet for kryderier, salt, sukker osv. - der er heldigvis et mindre, men fint supermarked 200 m fra lejligheden.
8,5/10
alates: N/A
8/10 stars
1
Picasso B
Sven, Rootsi
We like it wery mutch. In the mi ddle of everything. The landlord was perfect.
8,25/10
alates: N/A
8/10 stars
1
Picasso A
Katrina, Rootsi
We had a great time and the apartment was better than we could expect. The best thing with our stay was that we all could share one big apartment and that the apartment was located so close to tourist attractions and restaurants. We could walk almost everywhere and we had good luck with the weather. We will definitely come back soon again.
8,33/10
alates: N/A
8/10 stars
1
Montcada 3
Christian, Saksamaa
Spacious and clean apartment, central location, towels and bed linen provided, internet access provided, good kitchen equipment, ease of payment.
9,5/10
alates: N/A
#customerRatingStars#
alates: N/A
#customerRatingStars#
alates: N/A
#customerRatingStars#
alates: N/A
#customerRatingStars#
alates: N/A
#customerRatingStars#
alates: N/A
#customerRatingStars#
alates: N/A
#customerRatingStars#
alates: N/A
#customerRatingStars#
alates: N/A
#customerRatingStars#
alates: N/A
#customerRatingStars#
alates: N/A
#customerRatingStars#
alates: N/A
#customerRatingStars#
alates: N/A
#customerRatingStars#
#customerRatingStars#
#customerRatingStars#
#customerRatingStars#
#customerRatingStars#
alates: N/A
#customerRatingStars#
alates: N/A
#customerRatingStars#
Redo search in map
Switch To Map/Photo View
Go to apartment details
Please wait...