Apartmány Barcelona. Ubytovanie Barcelona.

 
BGN
Mesto
Arrival
Departure
spiaci
 • 1 hosť
 • 2 spiaci
 • 3 spiaci
 • 4 spiaci
 • 5 spiaci
 • 6 spiaci
 • 7 spiaci
 • 8 spiaci
 • 9 spiaci
 • 10 spiaci
 • 11 spiaci
 • 12 spiaci
 • 13 spiaci
 • 14 spiaci
 • 15 spiaci
 • 16 spiaci
 • 17 spiaci
 • 18 spiaci
 • 19 spiaci
 • 20 spiaci
 • 21 spiaci
 • 22 spiaci
 • 23 spiaci
 • 24 spiaci
 • 25 spiaci
 
Barcelona apartmány have a 8,43 out of 10 point rating based on 6012 opinions.

Predstavenie Barcelony

Barcelona je tak dobre známa po celom svete, že by Vám mohlo byť odpustené ak by ste si mysleli, že je hlavným mestom Španielska. V skutočnosti Barcelona je len hlavným mestom Katalánskeho regiónu krajiny, ale aj napriek tomu sa stala hlavnou destináciou pre turistov, ktorí navštívia Španielsko. Barcelona elegantne spája moderné s historickým, čo sa podarilo dosiahnuť len málo mestám v Európe. Jej spoľahlivý systém podzemného metra transportuje unavené nohy turistov medzi mestskými štvrťami s pozoruhodnou ľahkosťou a cenovou dostupnosťou. Či už v Barcelone hľadáte rýchlu víkendovú prestávku alebo dlhší apartmánový pobyt, mesto Vás určite poteší svojou rozprávkovou architektúrou, kulinárskymi špecialitami, fascinujúcimi múzeami a nákupnými možnosťami.

čítať ďalej...

Barcelona v skratke

Barcelona sa nachádza na severovýchodnom pobreží Pyrenejského polostrova v Španielsku, čo návštevníkom ponúka skvelú kombináciu pláží a návštevy mesta. A jej pláže sú prekvapivo čisté, pre tak živé a rušné mesto! Centrum je domovom pre viac ako 1,6 milióna ľudí, ale skutočná populácia je oveľa vyššia, ak zahrniete rozľahlé okolité predmestia.

Každý rok navštívia Barcelonu milióny turistov, mesto to privítalo a stalo sa jedným z najviac pre turistov prívetivých destinácií Európy. Avšak, rovnako ako u väčšiny miest, sa to odráža v cenách, a návštevníkom sa odporúča hľadať najlepšie jedlo a najviac atraktívne ceny mimo hlavných turistických oblastí. Podobne, hotely môžu byť predražené, takže stojí za zváženie, radšej sa ubytovať vo vysoko kvalitnom apartmáne.

Čo určite neobísť

V Barcelone skutočne môžete vidieť a zažiť veľa, aj keď plánujete dlhú návštevu mesta. Tu sú niektoré z hlavných atrakcií, ktoré by ste si určite nemali nechať ujsť:

La Rambla - Táto 1,2 km dlhá stromami lemovaná pešia promenáda sa tiahne stredom mesta od Barri Gòtic na El Raval. Žiadny výlet do Barcelony by nebol úplný bez túlania sa pozdĺž aspoň časti tejto slávnej ulice, ktorá je stále plná života, od skorého rána až do neskorých nočných hodín. La Rambla samotná je naplnená drahými stánkami plnými suvenírov, pouličnými umelcami a tiež predraženými stánkami s občerstvením. Ak chcete niečo trochu viac autentické a ľahšie pre peňaženku, zbehnite do jednej z mnohých postranných uličiek, ktoré vedú mimo hlavnej dopravnej tepny.

La Sagrada Família - Ak ste niekedy dostali pohľadnicu z Barcelony, je pravdepodobné, že tam bola zobrazená aj táto neuveriteľná budova. Začali ju budovať takmer pred sto rokmi, a aj napriek tomu, že je stále nedokončená, toto Gaudího majstrovské dielo je už zapísané na zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Samotný kostol ohromí svojou výškou a zložitosti jeho architektúry. Ak chcete ísť dovnútra, nezabudnite si rezervovať lístok v predstihu, pretože čakanie vo fronte pod týmto slávnym orientačným bodom zaberie veľkú časť Vášho času.

Ostatné Gaudího diela - La Sagrada Família môže byť najslávnejší Antoni Gaudího návrh, ale vôbec nie je jediný v tomto meste. Tento najrešpektovanejší architekt v histórii Španielska sa narodil ako katalánec a mnoho z jeho stavieb a umeleckých diel dodnes stoja v Barcelone. Pozoruhodné príklady zahŕňajú Park Güell, La Casa Batlló a La Casa Mila. Všetky z nich je možné vidieť zvonku zadarmo, ale ak máte v pláne ísť dovnútra niektorých z objektov, zvážte najskôr získať zľavnené vstupenky z turistickej kancelárie.

Mestské pláže - Barcelona sa môže pochváliť siedmymi plážami, z ktorých mnohé sú obľúbené ako u miestnych obyvateľov tak u návštevníkov. V skutočnosti, National Geographic nazval Barcelonu plážovým mestom číslo jeden vo svete. A aj keď nenarazíte na najlepší piesok na plážach, mestské pobrežné úseky sú útulné a čisté.

Ako sa dostať do mesta

Hlavné letisko El Prat, má spoľahlivé železničné spojenie do mesta. Barcelona je tiež obsluhovaná dvoma regionálnymi letiskami - Reus a Girona - ktoré sa nachádzajú viac ako 60 kilometrov od mesta a je teda zložitejšie dostať sa k nim. Najlacnejší spôsob, ako sa dopraviť do Barcelony z týchto letísk je autobusom. Nedáva význam brať si taxík na dopravu do Vášho apartmánu v Barcelone, lebo práve tie sú najdrahšie a je pravdepodobné, že ostanú uviaznuté v dopravnej zápche.

Kedy ísť

Barcelona je populárna po celý rok, ale letné mesiace sú pochopiteľne najrušnejšie. To platí ako pre samotné mesto, tak aj pre pláže, ktoré sú najvyťaženejšie v období medzi júnom a septembrom.

Ak plánujete cestu do španielska, prečo si nepozrieť ponuku našich apartmánov v Barcelone? Ponúkame kvalitné ubytovanie na kľúčových miestach v centre, ktoré sú často oveľa dostupnejšie, než pobyt v hoteli.

Prenájom dovolenkového apartmánového ubytovania v Barcelona. Pobyt v Barcelona apartmáne namiesto v Barcelona hoteli.

menej...
Apartments: 
Všetky naše online apartmány sú vypredané. V našom systéme sa nachádza viac apartmánov, ale najskôr musíme overiť ich dostupnosť. Prosíme odošlite Vaše údaje a my Vám potvrdíme, ktoré z nich sú dostupné:
Objednávkové centrum
9/10 stars
1
Passeig del Born
Richard, Velika Britanija
The apartment was lovely, with great living and cooking facilities (and there are 6 chairs for the dining table not just 4 as in the photo, so we could all sit at it!). Perfect location within 15 mins walk of the beach and Las Ramblas.
9,33/10
z: N/A
7/10 stars
1
Montcada 2
Peter, Danska
Central beliggenhed i hyggelige Moncada-kvarter. Pæn og ren lejlighed. Vær opmærksom på, at køkkenet er helt ryddet for kryderier, salt, sukker osv. - der er heldigvis et mindre, men fint supermarked 200 m fra lejligheden.
8,5/10
z: N/A
8/10 stars
1
Picasso B
Sven, Švedska
We like it wery mutch. In the mi ddle of everything. The landlord was perfect.
8,25/10
z: N/A
8/10 stars
1
Picasso A
Katrina, Švedska
We had a great time and the apartment was better than we could expect. The best thing with our stay was that we all could share one big apartment and that the apartment was located so close to tourist attractions and restaurants. We could walk almost everywhere and we had good luck with the weather. We will definitely come back soon again.
8,33/10
z: N/A
8/10 stars
1
Montcada 3
Christian, Nemčija
Spacious and clean apartment, central location, towels and bed linen provided, internet access provided, good kitchen equipment, ease of payment.
9,5/10
z: N/A
#customerRatingStars#
z: N/A
#customerRatingStars#
z: N/A
#customerRatingStars#
z: N/A
#customerRatingStars#
#customerRatingStars#
z: N/A
#customerRatingStars#
z: N/A
#customerRatingStars#
#customerRatingStars#
z: N/A
#customerRatingStars#
#customerRatingStars#
#customerRatingStars#
#customerRatingStars#
z: N/A
#customerRatingStars#
#customerRatingStars#
#customerRatingStars#
#customerRatingStars#
#customerRatingStars#
#customerRatingStars#
#customerRatingStars#
Redo search in map
Switch To Map/Photo View
Go to apartment details
Please wait...