Apartlar Barselona. Barcelona konaklama.

 
BGN
Şehir
Varış
Kalkış
misafir
 • 1 misafir
 • 2 misafir
 • 3 misafir
 • 4 misafir
 • 5 misafir
 • 6 misafir
 • 7 misafir
 • 8 misafir
 • 9 misafir
 • 10 misafir
 • 11 misafir
 • 12 misafir
 • 13 misafir
 • 14 misafir
 • 15 misafir
 • 16 misafir
 • 17 misafir
 • 18 misafir
 • 19 misafir
 • 20 misafir
 • 21 misafir
 • 22 misafir
 • 23 misafir
 • 24 misafir
 • 25 misafir
 
Barselona apartlar have a 8,43 out of 10 point rating based on 6012 opinions.

Barselona hakkında ön bilgiler

Barselona dünyaca o kadar iyi bilinir ki, onun İspanya’nın başkenti olduğunu düşünürseniz bunun için belki affedilebilirsiniz. Aslında Barselona ülkenin sadece Katalan bölgesinin başkentidir fakat İspanya’yı ziyaret eden turistler için ilk gidilecek şehir hedefi olarak kendisini iyi ve gerçek şekilde sağlamlaştırmıştır. Barselona Avrupa’daki birkaç diğer şehrin başardığı bir şeyi gerçekleştirir ve eskiyle moderni zarif bir şekilde kaynaştırır. Güvenilir Metro sistemi bacakları yorgun gezginleri şehrin değişik bölgeleri arasında büyük kolaylık ve uygun ücretle hızlı bir şekilde taşır. Barselona’daki bir tatil dairesinde ister bir hafta sonu tatili, ister daha uzun bir kalış için olsun şehir, muhteşem mimarisi, mutfak zevkleri, büyüleyici müzeleri ve kaliteli alışveriş olanağı ile hoşnut edici olacaktır.

fazlasını oku...

Kısaca Barselona

Barselona İspanya’daki İber Yarımadası’nın kuzey-doğu sahilinde yer alarak, ziyaretçilere plaj ve şehir molasının harika bir kombinasyonunu sunar. Böylesine enerjik ve hareketli bir şehir için plajlar şaşılacak derecede temizdir! Merkezde 1.6 milyondan fazla insan yaşamasına rağmen, genişleyen civar mahalleler de hesaba katılırsa gerçek nüfus çok daha yüksektir.

Her yıl milyonlarca turist Barselona’yı ziyaret eder ve şehir bunu kendisini Avrupa’daki en turist dostu şehirlerden biri yaparak karşılamıştır. Bununla birlikte, birçok yerde olduğu gibi, bu durum fiyatlara da yansımıştır ve eğer en iyi yiyecekleri en cazip fiyatlarla deneyimlemek istiyorlarsa ziyaretçilere başlıca turistik bölgelerin dışına bakmaları tavsiye edilir. Aynı şekilde oteller pahalı olabilir, bu nedenle otellerin yerine Barselona’daki yüksek kaliteli otel daireleri düşünülmeye değerdir.

Neleri kaçırmamalı

Uzun bir şehirden kaçış planlıyor olsanız bile, Barselona’da görülecek ve yapılacak çok şey var. İşte kesinlikle kaçırmamanız gereken anahtar cazibelerden bazıları:

La Rambla – İki yanı ağaçlı 1.2 km uzunluğundaki bu yaya yolu şehir merkezi boyunca Barri Gòtic’den El Raval’a kadar uzanır. Sabahtan gecenin geç saatlerine kadar canlılığını sürdüren bu ünlü caddenin en azından bir bölümünde gezmeden, bir Barselona gezisi tamamlanmış sayılmaz. La Rambla’nın kendisi, pahalı hediyelik eşya kulübeleri, sokak sanatçıları ve aşırı fiyatlı yiyecek tezgahları ile doludur. Eğer biraz daha otantik ve cüzdan yormayan bir şeyler isterseniz, ana caddeden başlayan bir çok yan caddeden birini gezin.

La Sagrada Família – Eğer şimdiye kadar size Barselona’dan bir kartpostal geldiyse, bu inanılmaz yapıyı konu almış olması muhtemeldir. Neredeyse bir asır önce başlamış fakat tamamlanmamış olan bu Gaudi başyapıtı, hali hazırda bir UNESCO Dünya Mirası’dır. Kilisenin kendisi yüksekliği ve mimarisinin karmaşıklığı ile büyüler. Eğer içeri girmek isterseniz, bu ünlü kent simgesinin dışındaki kuyruklar zamanınızın büyük bölümünü alabileceği için biletinizi önceden almayı unutmayın.

Diğer Gaudí çalışmaları - La Sagrada Família, Antonio Gaudi’nin tasarımlarının en ünlüsü olabilir fakat bu şehirdeki tek eseri değildir. İspanya tarihindeki en saygı duyulan mimar, bir Katalan olarak dünyaya gelmiştir ve yapıları ile eserlerinin çoğu bugün ayaktadır. Park Güell, La Casa Batlló ve La Casa Milà dikkate değer örnekler arasındadır. Bütün bu yapılar dışarıdan ücretsiz olarak görülebilir fakat eğer herhangi birinin içerisine de girmeyi planlıyorsanız, ilk önce turist ofisinden indirimli bilet almayı düşünmek isteyebilirsiniz.

Şehir plajları – Barselona yedi plajıyla övünür ve bunların çoğu hem yereller hem de benzer şekilde ziyaretçiler için popülerdir. Aslında National Geographic Barselona’yı dünyadaki bir numaralı Plaj Şehri olarak adlandırmıştır. Plajlarda en iyi kumla karşılaşmazsınız fakat şehrin sahil şeritleri hoş ve temizdir.

Şehre nasıl ulaşılır

Asıl havaalanı olan El Prat’ın şehre güvenilir bir demiryolu bağlantısı vardır. Barselona’da ayrıca iki bölgesel havaalanı daha hizmet verir; Reus ve Girona. Bunlar 95 km’den daha uzakta yer alırlar ve bu nedenle de ulaşılmaları daha güçtür. Bu havaalanlarından Barselona’ya ulaşmanın en ucuz yolu otobüstür. Pahalı oldukları ve muhtemelen trafikte takılıp kalacakları için, Barselona’daki tatil dairenize bir taksi tutmanın pek bir anlamı yoktur.

Ne zaman gidilir

Barselona yıl boyunca popülerdir fakat yaz ayları tahmin edileceği gibi özellikle yoğundur. Bu hem şehrin kendisi hem de en büyük yoğunluğu Haziran ile Eylül arasında yaşayan plajlar için geçerlidir.

Eğer İspanya’ya bir gezi planlıyorsanız, neden Barselona’daki tatil dairelerimize bir göz atmıyorsunuz? Genellikle bir otelde kalmaya göre çok daha uygun maliyetli, anahtar merkezi yerlerde ve yüksek kaliteli konaklama imkanları sunmaktayız.

Barselona şehrinde tatil için daire kiralayın. Barselona otelinde kalmak yerine bir Barselona dairesinde kalın.

Daha az...
Apartments: 
Bütün online dairelerimiz tükenmiştir. Sistemimizde başka dairelerimiz mevcuttur. Fakat size dönüş yapmadan once bunları kontrol etmemiz gerekmektedir. Lütfen bilgilerinizi buraya gönderiniz:
Rezervasyon Merkezi
min: N/A
9/10 stars
1
Passeig del Born
Richard, Birleşik Krallık
The apartment was lovely, with great living and cooking facilities (and there are 6 chairs for the dining table not just 4 as in the photo, so we could all sit at it!). Perfect location within 15 mins walk of the beach and Las Ramblas.
9,33/10
min: N/A
7/10 stars
1
Montcada 2
Peter, Danimarka
Central beliggenhed i hyggelige Moncada-kvarter. Pæn og ren lejlighed. Vær opmærksom på, at køkkenet er helt ryddet for kryderier, salt, sukker osv. - der er heldigvis et mindre, men fint supermarked 200 m fra lejligheden.
8,5/10
min: N/A
8/10 stars
1
Picasso B
Sven, İsveç
We like it wery mutch. In the mi ddle of everything. The landlord was perfect.
8,25/10
min: N/A
8/10 stars
1
Picasso A
Katrina, İsveç
We had a great time and the apartment was better than we could expect. The best thing with our stay was that we all could share one big apartment and that the apartment was located so close to tourist attractions and restaurants. We could walk almost everywhere and we had good luck with the weather. We will definitely come back soon again.
8,33/10
min: N/A
8/10 stars
1
Montcada 3
Christian, Almanya
Spacious and clean apartment, central location, towels and bed linen provided, internet access provided, good kitchen equipment, ease of payment.
9,5/10
min: N/A
#customerRatingStars#
min: N/A
#customerRatingStars#
min: N/A
#customerRatingStars#
min: N/A
#customerRatingStars#
#customerRatingStars#
min: N/A
#customerRatingStars#
min: N/A
#customerRatingStars#
#customerRatingStars#
min: N/A
#customerRatingStars#
min: N/A
#customerRatingStars#
#customerRatingStars#
#customerRatingStars#
min: N/A
#customerRatingStars#
#customerRatingStars#
#customerRatingStars#
#customerRatingStars#
#customerRatingStars#
#customerRatingStars#
#customerRatingStars#
Haritada yeniden ara
Switch To Map/Photo View
Go to apartment details
Please wait...