Apartmány Londýn. Ubytovanie Londyn.

 
BGN
Mesto
Arrival
Departure
spiaci
 • 1 hosť
 • 2 spiaci
 • 3 spiaci
 • 4 spiaci
 • 5 spiaci
 • 6 spiaci
 • 7 spiaci
 • 8 spiaci
 • 9 spiaci
 • 10 spiaci
 • 11 spiaci
 • 12 spiaci
 • 13 spiaci
 • 14 spiaci
 • 15 spiaci
 • 16 spiaci
 • 17 spiaci
 • 18 spiaci
 • 19 spiaci
 • 20 spiaci
 • 21 spiaci
 • 22 spiaci
 • 23 spiaci
 • 24 spiaci
 • 25 spiaci
 
Londýn apartmány have a 8.11 out of 10 point rating based on 6410 opinions.

Predstavenie Londýna

Londýn je jednou z najobľúbenejších turistických destinácií na svete. Návštevníci hlavného mesta Veľkej Británie majú naozaj z čoho vyberať. Tí, ktorí sú tu len na krátkej víkendovej zastávke by si mali starostlivo naplánovať čas, aby stihli vidieť všetky základné pamiatky. Tí, ktorí v Londýnskych dovolenkových apartmánoch zostanú dlhšie ako pár dní, získajú viac času, na nasiaknutie rušnej atmosféry a zmyslu pre históriu.

čítať ďalej...

Londýn v skratke

Pokiaľ ide o pobyty v Londýne, toto mesto naozaj sĺňa všetky položky - ohromujúci rad historických a kultúrnych pamiatok, svetoznáme múzeá, globálna jedálenská scéna, elitné divadelné a hudobné predstavenia, podzemné železničné siete umožňujúce cestovať rýchlo skrz celé hlavné mesto. Viac ako 14 miliónov zahraničných návštevníkov dorazí do Londýna každý rok, zdieľajúc ulice mesta s viac ako 8 miliónmi jeho obyvateľov. Jedná z hlavných atrakcií je bezpochyby britská kráľovská rodina, ktorá žije a pracuje v Buckinghamskom paláci v časti City of Westminster.

Čo určite neobísť

Ani len malý výber najpodstatnejších londýnskych turistických atrakcií sa nezmestí do týchto niekoľkých riadkov, ale tu je niekoľko absolútnych základov pre návštevníkov hlavného mesta:

Buckinghamský Palác - Ako už bolo spomenuté, kráľovská rodina trávi väčšinu svojho času v tejto slávnej kráľovskej rezidencii. Postavený v roku 1705 pre vojvodu z Buckinghamu, bol dom rozšírený v 19. storočí a stal sa oficiálnym kráľovským palácom monarchu, keď kráľovná Viktória nastúpila na trón v roku 1837. Návštevníci v auguste a septembri sa môžu dostať dnu do štátnych miestností paláca počas jeho každoročného letného otvorenia verejnosti.

Big Ben a parlamentné budovy - Svetoznáma veža s hodinami na severnom konci paláca Westminster (známy ako Houses of Parliament) bola oficiálne pomenovaná ako Elizabetina Veža na oslavu diamantového jubilea kráľovnej Elizabety II. Veža je 96 m vysoká a má najväčšie štvorstranové bicie hodiny na svete. Westminsterský palác bol postavený v 19. storočí, po tom, čo pôvodná budova siahajúca až do stredoveku bola zničená požiarom.

Londýnske oko - Toto obrie ruské koleso na južnom brehu rieky Temže bolo postavené v roku 1999 pri príležitosti tisícročia. Každý rok ho navštívi viac ako 3,5 milióna ľudí, čím sa stalo najpopulárnejšou platenou turistickou atrakciou vo Veľkej Británii. Kým neotvorili mrakodrap The Shard vo februári 2013, ponúkalo Londýnske oko najvyšší bod pre výhľad na mesto vo výške 135 metrov.

Westminsterské opatstvo - Tento veľký kostol v City of Westminster je postavený prevažne v gotickom slohu a je jednou z najvýznamnejších cirkevných stavieb vo Veľkej Británii. Pôvodne postavený v 10. storočí a prestavaný v 13. storočí, je tradičným miestom pre korunovácie a pohrebisko panovníkov.

Ako sa dostať do mesta

Londýnu slúži Heathrow - najrušnejšie medzinárodné letisko na svete, ale existuje veľa ďalších možností dopravy pre turistov. Ďalšie najdôležitejšie letisko Gatwick, ktoré sa nachádza na juh od Londýna, zatiaľ čo obchodní cestujúci často dorazia na letisko London City kvôli jeho bližšej centrálnej polohe. Tých, ktorí hľadajú nízkorozpočtové lety dorazia do Londýna z letiska Stansted na severovýchode od mesta alebo letisko Luton na severe.

Kedy navštíviť

Skutočne neexistuje nevhodný čas pre návštevu Londýna, pretože mesto je populárne vo všetkých ročných obdobiach. Turisti uprednostňujúci dobré počasie dajú nepochybne prednosť letným mesiacom, zatiaľ čo tí, ktorí preferujú slávnostný šarm a chlad zimy si prídu vychutnať vianočné svetlá v decembri.

Ak plánujete cestu do Anglicka, prečo si nepozrieť ponuku našich dovolenkových apartmánov v Londýne? Ponúkame kvalitné ubytovanie na kľúčových miestach v centre, ktoré sú často oveľa dostupnejšie, než pobyt v hoteli.

Prenájom dovolenkového apartmánového ubytovania v Londýn. Pobyt v Londýn apartmáne namiesto v Londýn hoteli.

menej...
Apartments: 
Všetky naše online apartmány sú vypredané. V našom systéme sa nachádza viac apartmánov, ale najskôr musíme overiť ich dostupnosť. Prosíme odošlite Vaše údaje a my Vám potvrdíme, ktoré z nich sú dostupné:
Objednávkové centrum
7/10 stars
26
[LBO] Carmarthen Place 2B
Angela E, Avstralija
Apartment was clean, tidy and with all the amenities needed. It was also in short walking distance to major transport links. Would definitely book again and recommend.
10/10
[LBO] Carmarthen Place 2B
Karl, Andora
We were very much satisfied with the accomodation. It was close to the underground, and perfect for the family.
7.92/10
[LBO] Carmarthen Place 2B
Paal, Norveška
Several nice pubs and restaurants within a small walking distance from the apartment. Short walk to the London Bridge station.
6/10
[LBO] Carmarthen Place 2B
Margherita, Velika Britanija
The apartment is very well located , near a tube station.
7.33/10
[LBO] Carmarthen Place 2B
Sigurd, Norveška
When looking at the address we felt that the location was to far away from places to go. That was definitely not the case and came as a pleasant surprise.
5.64/10
Load more
7/10 stars
23
[ALD] Londinium Tower Superior 2B 12
Inger Bach, Danska
We liked the apartment. It Was Well suited for two couples.
9.17/10
[ALD] Londinium Tower Superior 2B 12
Christelle, Velika Britanija
We liked to have a phone nimber we could join whenever if we had a problem in the appartment. We enjoy the appartment, it was clear, clean and well provided.
10/10
[ALD] Londinium Tower Superior 2B 12
Dean Gregory, Velika Britanija
the location was great, 5 minutes from the tower of London.
7.42/10
[ALD] Londinium Tower Superior 2B 12
Sonja, Andora
The Agentur was friendly,the apartment was very clean. When I'm back in England, I would like to book this apartment again.Thanks for the great time.
9.33/10
[ALD] Londinium Tower Superior 2B 12
Alberto, Italija
I especially liked the corectness and kindness of the people in the office and at the phonr any time I contacted them
6.83/10
Load more
8/10 stars
15
[ALD] Old Street Walk Superior 2B
Muharrem, Turčija
As the location and comfort of apartment properties offer very good can stay comfortably without ever being bothered
8.5/10
[ALD] Old Street Walk Superior 2B
Nick, Velika Britanija
Apartment great - spacious, very clean, well equipped.
10/10
[ALD] Old Street Walk Superior 2B
Pinja, Finska
The apartment was spacious and location was satisfactory. Overall we had a pöeasant stay in your flat, most time we spent outside.
4.36/10
[ALD] Old Street Walk Superior 2B
Lena, Norveška
We really liked the apartment. It was very nicely situated - in a calm and nice area. It was close to both bus and tube as well as grocery stores, restaurants, pubs etc. The apartment was very well equipped - we did not miss anything. It was also very clean and as Scandinavians, we like the IKEA furniture:-)
7.5/10
[ALD] Old Street Walk Superior 2B
Kirstie, Velika Britanija
The rooms were clean, comfortable and well equipped. Just a 5 min walk from Old Street tube station. The area was very peaceful too.
8/10
Load more
8/10 stars
25
London Bridge One B[LBO] London Bridge 1B 21 21
Minal, Andora
The shower head was awesome
6.33/10
London Bridge One B[LBO] London Bridge 1B 21 21
Edgar, Nemčija
The apartement was perfect! We had enough space and it was clean and super cute for staying a week there.
8.5/10
London Bridge One B[LBO] London Bridge 1B 21 21
Maria jose, Argentina
We were happy with the flat. It was confortable, clean and with a lot of appliances (microwave, big TV, washing mat chine, etc). Location was very good, it was in a quiet area, though very close to the Tower Bridge and near the Thames.
7.08/10
London Bridge One B[LBO] London Bridge 1B 21 21
Jerome, Francija
Nice appartment; well situated in London; very well equipped (dishwasher/washing machine/iron/vacum/WiFi....). Spacious, clean and modern. Great !!!
8.25/10
London Bridge One B[LBO] London Bridge 1B 21 21
Steen, Danska
Meget central placering i gåafstand til Themsen og Tower Bridge og tæt på offentlig transport. Lejligheden - der var flot rengjort - er lys og med god plads og god møblering. Sengen i soveværelset med gode madrasser, medens sovesofaen i stuen er ved at være lidt "træt".
9.17/10
Load more
8/10 stars
26
[LBO] Tower Bridge 2B 10 Superior
Dhiren Kumar, Indija
Comfortable furniture, excellent locality, Good bath facilities, excellent property.
7/10
[LBO] Tower Bridge 2B 10 Superior
Brian, Velika Britanija
Very central to London and very good value. Apartments were very well kitted out and provided an excellent base for business or pleasure. We were there on business, and my colleagues were very impressed. I will definitely use again.
9.67/10
[LBO] Tower Bridge 2B 10 Superior
Knud Erik, Danska
The appartments were in a good and clean condition, and the funitures Ok, exept for the sofas in the living room.
7.67/10
[LBO] Tower Bridge 2B 10 Superior
Neil, Andora
Really liked the apartment Size Linen towers etc Will stay agsin
8/10
[LBO] Tower Bridge 2B 10 Superior
Nathalie Nancy, Francija
I particularly liked the apartment which was spacious and very well appointed. The apartment was very well placed near the Tower Bridge and there was the foot of a small grocery store.
8.5/10
Load more
7/10 stars
19
[LBO] Borough Road 9 1B
JOHN, Velika Britanija
Well equipped. Bed was comfortable. Liked the idea of a separate loo and wash basin in addition to the normal main bathroom.
8.83/10
[LBO] Borough Road 9 1B
Sharon, Velika Britanija
Apartemnt was roomy and airy with good light
7.83/10
[LBO] Borough Road 9 1B
Steve, Združene države Amerike
Great apt. near major roads near the south bank in London. Conveniently located near shopping, bus line and two underground stations. The kitchen was well equipped. Security was great. All in all a wonderful place to stay.
9.83/10
[LBO] Borough Road 9 1B
Jan Bukh, Danska
Super fin lejlighed, funktionel og ren. Dig manglede der information om, ar lejlugheden lå klods op ad en jernbanebro hvor der kører tog fra tidlig morgen.
6.33/10
[LBO] Borough Road 9 1B
Nataša, Slovenija
It was spacious, clean, close to the center and with nice interior design solutions.
6.92/10
Load more
7/10 stars
12
[LBO] Tower Bridge 2B 14 Superior
Ines, Nemčija
Ten Minute walk to Sub Station Tower hill. WiFi in the Apartment. Supermarket in the ground floor of the buildung.
6.25/10
[LBO] Tower Bridge 2B 14 Superior
JOSE, Španija
Apartamento muy amplio y cómodo. Perfectamente equipado, incluso con algunos productos de limpieza básicos. Ideal para ir en familia. La zona es muy tranquila y agradable, con numerosos restaurantes y supermecados, y bien comunicado. Tener wifi gratis es una gran ventaja. Muy recomendable.
8/10
[LBO] Tower Bridge 2B 14 Superior
sertan, Andora
Everything was great, room sizes were big and nicely designed. All reqirement that i need was there.
3.83/10
[LBO] Tower Bridge 2B 14 Superior
Graciela , Španija
We loved the location, just a 5-minute-walk to Tower Bridge. Although the nearest train and underground station, London Bridge was 20 minutes walking, we did not mind. There are also buses going past your door all day. There is a supermarket in the building itself. The apartment was clean, well-equipped and nicely decorated. We were a family of 5 and it was great for all of us. 2 double bedrooms and a big sofa-bed in the living room. It was absolutely worth the price.
8.33/10
[LBO] Tower Bridge 2B 14 Superior
Mrs Lisa, Velika Britanija
Extremely well decorated and presented and the kitchen was very well equipped. Good proximity to London Bridge Tube station. Lots of room and great value for 6 guests. Dishwasher tablets and washing up liquid provided too which was nice.
9.67/10
Load more
7/10 stars
18
[LBO] Tower Lane Superior 2B 10
sophia, Andora
I liked the location of the apartment. It was a5 mins away from tower bridge. Also the apartment was equipped with all necessary amenities.
7.67/10
[LBO] Tower Lane Superior 2B 10
Claus, Danska
Nice appartement - good location - good Space/room for 4 persons
7.67/10
[LBO] Tower Lane Superior 2B 10
kathryn, Velika Britanija
Extremely clean. Well equipped. Comfortable.
5.92/10
[LBO] Tower Lane Superior 2B 10
Ingunn, Norveška
Big apartment, well equipped, good location. (We stayed in Tower Bridge Street.)
8.67/10
[LBO] Tower Lane Superior 2B 10
Martin, Nemčija
Nice roomy apartment in good location. The staff was friewndly and helpful.
6.25/10
Load more
8/10 stars
20
[LBO] Borough Superior 2B 11
Sharon,
Very clean and spacious
5.75/10
[LBO] Borough Superior 2B 11
Cesar Luis, Andora
We found the apartment larger than we expected, and it was also great it had two bathrooms
9/10
[LBO] Borough Superior 2B 11
Anita, Norveška
Very nice apartments.
8.42/10
[LBO] Borough Superior 2B 11
Robert, Andora
The apartment was clean and very nice! Easy acces!
10/10
[LBO] Borough Superior 2B 11
Marion, Nova Zelandija
The Apartment was centrally based, very comfortable.The service we received face to face and over the phone was efficient and very pleasant. Really nice staff at the central office in London. All in all it was great value for money for a lovely central london apartment right next to a tube station. I would recommend usng this service.
7.5/10
Load more
7/10 stars
14
[LBO] Tower Bridge 2B 9 Superior
Vladimir, Združene države Amerike
Friendly staff, Rita was very helpful answering questions we had about London and amenities. Place was clean. Thank you.
8.83/10
[LBO] Tower Bridge 2B 9 Superior
Stephanie, Združene države Amerike
The apartment was clean, safe, and secure. It was as it was advertised which was a pleasant surprise. Centrally located with a market, short walk to the underground, in a friendly part of town.
7.83/10
[LBO] Tower Bridge 2B 9 Superior
Magnus, Švedska
We are very pleased with the visit in London and the stay in your apartment. The apartment were clean and large and had all the equipment we needed.
8.83/10
[LBO] Tower Bridge 2B 9 Superior
Kirsten, Danska
It was a wonderfull aparmtent, we really enjoyed the spaciousness and nice furnituring. Wery close to the old Tower Bridge and easy accespoint to London.
9.33/10
[LBO] Tower Bridge 2B 9 Superior
Dave, Velika Britanija
Can't fault the apartment, we only stayed 2 days but was very homely and a really convenient location.
6.75/10
Load more
7/10 stars
11
[LBO] Borough Road 2B 20
Linlin, Irska
nice and big apartment. fully equipment kitchen. 24 hours hot water. quit and handy area, Tesco downstairs.
6.42/10
[LBO] Borough Road 2B 20
Pablo, Španija
The flat was really cosy, with central heating,wifi, all the stuff needed in the kitchen,etc... well decorated and very clean.
6.75/10
[LBO] Borough Road 2B 20
EVA ANNIKA ELISABETH, Švedska
The apartment was modern, light and fresh. The area felt safe.
5.58/10
[LBO] Borough Road 2B 20
Wolfgang F, Nemčija
The apartment was centrally located, so that most sights to be visited could be reached within walking distance. It was very convenient to have a foodstore in the same building.
5.58/10
[LBO] Borough Road 2B 20
Katarina, Švedska
Nice and clean. Everything you need in the apartment. Close to the Tube. Two stations of your choise.
5.17/10
Load more
7/10 stars
14
[LBO] Tower Bridge 2B 4 Superior
William, Andora
Clean updated and good value for price of 2br and 2ba. Grocery store nearby Restaurants nearby Spacious apartment
5.75/10
[LBO] Tower Bridge 2B 4 Superior
eliana, Andora
Apartment was amazing! Everything was wel kept, fully equipped and up to date
10/10
[LBO] Tower Bridge 2B 4 Superior
TONG LI LAI /, Kitajska
superior geographical location,This gives us three people live in a house big enough, and very close from the subway station。
6.08/10
[LBO] Tower Bridge 2B 4 Superior
Mariano, Velika Britanija
the furniture was in good shape and new. All clean and in good conditions
5.82/10
[LBO] Tower Bridge 2B 4 Superior
Jan, Združene države Amerike
Al lot of space Good WIFI The Supermarket downstairs
6.08/10
Load more
7/10 stars
17
Tanner Street 3B Superior
Olusola, Nigerija
I like the space and lighting
6.42/10
Tanner Street 3B Superior
Anders, Švedska
We were very surprised in a positive way when we got to the apartment, it was a very nice and cleaned. And of course the wifi was good to have and we think that it was homely too.
6.33/10
Tanner Street 3B Superior
Hubert, Švica
Appartement moderne, spacieux et confortable a 5 min a pied du Tower bridge. Très bien situé.
9.33/10
Tanner Street 3B Superior
Gianne, Andora
Spacious apartment
3.83/10
Tanner Street 3B Superior
John, Združene države Amerike
The apartment was very clean and modern. Two big problems, though. The third bedroom was impossibly small, so tiny that there was no way to walk around the bed and nowhere to put a suitcase. Second, the coffee pot took 15-20 minutes to brew. They can't be more than $25, get a new one!
7.67/10
Load more
7/10 stars
9
[ALD] Shoreditch Superior 2B 16
Paula, Andora
Great location! 10mins walk to the heart of Schorditch area and Liverpool Street Station ! Flat was clean on the arrival, staff friendly during check-in. Great stay , highly recommended !
6.67/10
[ALD] Shoreditch Superior 2B 16
Joan, Združene države Amerike
Adriano very friendly and professional. Problem with original property on Pratt St was solved by moving us to Calvert Av, by taxi, at no cost. Thank you. Calvert st was very clean, plus nice area.
6.75/10
[ALD] Shoreditch Superior 2B 16
Elena, Španija
I really enjoy the apartment, it was nice and bright, and well equiped. The only thing I think can be improved is the supply of kitchen towel . Next time we´ll be back in London we´ll try to ask for the same place. Thank you.
6.92/10
[ALD] Shoreditch Superior 2B 16
Joao, Andora
Yes, the place is wonderful, near of everything we need like overground, underground, supermarket and most important close to our working place. Free of noise and good space for all staff that went to London with me.
9.67/10
[ALD] Shoreditch Superior 2B 16
Helena, Švedska
Lägenheten jättebra, fräsch. Fint lägenhetskomplex. Området, helt rätt i Shoreditch, lugn gata med små fina affärer.
9.67/10
Load more
7/10 stars
7
[ALD] City Docks Superior 2B 4
Kálmán, Norveška
The apartment's feel. Nicely furnished, OK condition, wifi, dishwasher, washing machine.
5.75/10
[ALD] City Docks Superior 2B 4
jacques, Francija
The apartment was very pleasant , clean and comfortable .it was rather well located, just one kilometer from the Tower of London along a very busy Highway .... The only inconvenience was that we had to get the keys at Aldgate which was quite far from the apartment , and the street we had to walk along(Canon Street) was not very pleasant !;
8.67/10
[ALD] City Docks Superior 2B 4
Jane, Velika Britanija
Lovely apartment, bright, clean and comfortable
7.92/10
[ALD] City Docks Superior 2B 4
Bjoern, Nemčija
Ferienwohnung war sauber, schön eingerichtet und sehr gut ausgestattet; alle techn. Geräte funktionierten; Übergabe und Rückgabe war problemlos; Wegbeschreibung von U-Bahnstation zum Büro und weiter zur Wohnung war auch o.k.
9.33/10
[ALD] City Docks Superior 2B 4
Eithne, Irska
Good clean well equipped apartment
5.75/10
Load more
8/10 stars
6
[LBO] Tower Bridge 2B 13 Superior
harman singh, Andora
Utensils were good and appliances were good
6.33/10
[LBO] Tower Bridge 2B 13 Superior
michaela, Nemčija
- sauber - nahe der Tower Bridge gelegen - Spülmaschine und Waschmaschine vorhanden - extrem schnelle Reaktion auf eine Bitte um Reparatur im Badezimmer
6.75/10
[LBO] Tower Bridge 2B 13 Superior
Tamra K, Andora
The location was good, central to the London tube station and there was lots to do within a short walk.
5.42/10
[LBO] Tower Bridge 2B 13 Superior
Brian, Velika Britanija
Very central to London and very good value. Apartments were very well kitted out and provided an excellent base for business or pleasure. We were there on business, and my colleagues were very impressed. I will definitely use again.
9.67/10
[LBO] Tower Bridge 2B 13 Superior
Jean, Velika Britanija
The flat was just wonderful, fully furnished, with everything you could ask for. We didn't really have much time to use all of its amenities as we were always out and about, but it felt nice to come back in the evening and make a nice cup of tea.
9.5/10
Load more
z: £139
7/10 stars
4
Limehouse 2B
Dorte, Danska
The apartment was great and seemed quite new. It is a safe and modern building, and nice with the elevator. It was a good location with Limehouse station only 5 minutes walk. 10 minutes walk a nice park with a lovely view of the Thames. We had some problems with the oven and the windows, but just a call to the office, and it was repared.
6.75/10
Limehouse 2B
Kevin, Velika Britanija
Clean and modern. Within walking distance of Tobacco Dock. Convenient corner store just below the flat.
7.58/10
Limehouse 2B
aafke elisabeth, Andora
the interior, was nice
9/10
Limehouse 2B
daniel, Francija
The appartment was clean
5.75/10
7/10 stars
2
[ALD] Times Square 2B 120
Peter, Avstrija
We liked the flat although it was not the flat we booked (different address). The rooms were big enough, although the beds were smaller than we used to have. It was clean and located in a nice and relatively quiet area. (About 15min form the London Bridge away.) It was really uncomplicated - we got the keys and that was it.
7.75/10
[ALD] Times Square 2B 120
Ana, Andora
The apartment was very quite and confortable near a tube station. Is new and well equiped
8.67/10
7/10 stars
3
Brick Lane Market 1B 2
Christophe, Italija
Modern, new and well equiped in a great location. A great experience overall.
9.17/10
Brick Lane Market 1B 2
Simon, Velika Britanija
clean well equipped apartment generally
5.08/10
Brick Lane Market 1B 2
Giovanni, Italija
The apartment was in a good position and with atmosphere
7.67/10
7/10 stars
4
Brick Lane Market 1B 3
Renzo, Italija
I liked Kitchen forniture, dimension of room and cleanliness
8.17/10
Brick Lane Market 1B 3
Dariusz, Poljska
Tube station in very close distance. Quite clean apartment. Professional staff in office.
9.17/10
Brick Lane Market 1B 3
Vladimir , Andora
Spacious flat with all mod-cons, very convenient location, close to Liverpool Street Station in trendy Brick Lane.
9.33/10
Brick Lane Market 1B 3
Silva,
Comfortable
6.08/10
6/10 stars
3
Brick Lane Market 2B 1
Aneka, Andora
The apartment was very well located in the thick of Shoreditch/ Brick Lane and was finished to an exceptional standard. The utilities and bedding was lovely. Couldn't have asked for more.
8.5/10
Brick Lane Market 2B 1
Gyoerffy, Nemčija
our stay at Brick Lane Apartment was great, good Location, very nice Apartment and clean.
8.17/10
Brick Lane Market 2B 1
STEVE, Velika Britanija
We loved the appartment layout and location, it was well presented a d spaciuos.
6.92/10
7/10 stars
7
Brick Lane Market 1B 6
William,
apartment clean and well equiped location is great
5.09/10
Brick Lane Market 1B 6
Francoise , Velika Britanija
the apartment was very clean, very practical
8.83/10
Brick Lane Market 1B 6
David, Andora
Nice apartment. We enjoyed our stay.
5.42/10
Brick Lane Market 1B 6
Kevin, Velika Britanija
This was a clean, comfortable and modern apartment with everything I needed for a pleasant stay. I really enjoyed my time there. Interesting location, with lots of restaurants on the doorstep.
10/10
Brick Lane Market 1B 6
MARIE-FRANCE, Belgija
We had a brilliant time in a lovely bright clean modern flat! Plenty of space, kitchen well equiped, lovely bathroom, confortable beds and in a secure area. Close from the underground we enjoyed strolling around in Brick Lane area which we all discovered as a lively neighbourhood.
9.5/10
Load more
7/10 stars
6
[ALD] Leman Street Superior 2B 8
Xinyu, Kitajska
The facilities in the apartment are really convient for using and very good.
7.33/10
[ALD] Leman Street Superior 2B 8
Giulia, Italija
spacious bedrooms
7.42/10
[ALD] Leman Street Superior 2B 8
Hanyu, Kitajska
Excellent inside environment & convenient in transportation
2.67/10
[ALD] Leman Street Superior 2B 8
Eliana, Italija
The apartment was nice, with new furniture. All worked as expected.
7.75/10
[ALD] Leman Street Superior 2B 8
Raffaele, Italija
debbo dire che, complessivamente, il soggiorno è stato di pieno gradimento.
6.33/10
Load more
7/10 stars
5
[ALD] Brick Lane Market 1B 12
Andrés, Španija
NEW FURNITURE AND LOCALITATION
8.67/10
[ALD] Brick Lane Market 1B 12
Kim, Andora
It was a newly built /renovated apartment and was mostly well equipped.
5.25/10
[ALD] Brick Lane Market 1B 12
Catherine, Velika Britanija
The standard of furniture and furnishings in the apartment were of excellent quality. The room sizes were excellent. The apartment felt very safe and secure. Unlike some self catering apartments, there were clear contact numbers provided and I did not feel "abandoned".
7.67/10
[ALD] Brick Lane Market 1B 12
Peter, Andora
Nice big spacious apartment with good facilities and great location.
6.33/10
[ALD] Brick Lane Market 1B 12
Rahime, Švica
The apartment was very clean, sunny and big enought.
6.75/10
Redo search in map
Switch To Map/Photo View
Go to apartment details
Please wait...