Apartlar Londra. Londra kiralık daire.

 
BGN
Şehir
Varış
Kalkış
misafir
 • 1 misafir
 • 2 misafir
 • 3 misafir
 • 4 misafir
 • 5 misafir
 • 6 misafir
 • 7 misafir
 • 8 misafir
 • 9 misafir
 • 10 misafir
 • 11 misafir
 • 12 misafir
 • 13 misafir
 • 14 misafir
 • 15 misafir
 • 16 misafir
 • 17 misafir
 • 18 misafir
 • 19 misafir
 • 20 misafir
 • 21 misafir
 • 22 misafir
 • 23 misafir
 • 24 misafir
 • 25 misafir
 
Londra apartlar have a 8.11 out of 10 point rating based on 6410 opinions.

Londra hakkında ön bilgiler

Londra dünyadaki en popüler turist hedeflerinden biridir. Birleşik Krallık ziyaretçileri, yapılabilecek şeylerle ilgili olarak gerçekten çok fazla seçeneğe sahiptirler. Hafta sonu tatilinde olanlara gerekli yerleri görmeyi sığdırabilmek için dikkatli plan yapmaları tavsiye edilir. Londra’da tatil dairelerinde daha uzun kalanlar hareketli atmosferi ve tarih duygusunu içlerine çekmek için daha fazla zamanın avantajından yararlanırlar.

fazlasını oku...

Kısaca Londra

Şehir gezilerine gelince, Londra gerçekten bütün istekleri karşılar – çok yoğun tarihi ve kültürel yerler dizisi; dünyaca ünlü müzeler; küresel bir yemek manzarası; birinci sınıf tiyatro ve müzikal gösterileri ve başkent etrafında rüzgar gibi dolaşmayı sağlayan bir yeraltı tren ağı. Londra’ya her yıl, şehrin sokaklarını sekiz milyon üzerindeki kent sakiniyle paylaşan 14 milyondan fazla ziyaretçi gelir. Şehrin çekiciliğinin başlıca nedenlerinden biri şüphesiz ki, yılın bir bölümünde Westminster şehrindeki Buckingham Sarayı’nda yaşayan ve çalışan İngiliz Kraliyet Ailesi’dir.

Neleri kaçırmamalı

Londra’daki en iyi turistik yerler için hazırlanmış bir final listesi bile bu birkaç satıra sığmayacaktır fakat işte başkentin ziyaretçilerinin kesinlikle görmesi gerekenlerden küçük bir kısmı:

Buckingham Sarayı - Daha önce değinildiği gibi Kraliyet Ailesi zamanlarının çoğunu bu ünlü kraliyet sarayında geçirirler. 1705’de Buckingham Dükü için yapılan ev 19. yüzyılda genişletilmiş ve 1837 yılında Kraliçe Victoria tahta geçtiği zaman hükümdarın resmi sarayı olmuştur. Ağustos ve Eylül’de gelen ziyaretçiler sarayın yıllık yaz açılışı süresince halka açık odalara girebilirler.

Big Ben ve Parlamento Binası - Resmi olarak Kraliçe II. Elizabeth’in elmas jübilesini kutlamak için Elizabeth Kulesi olarak adlandırılan bu kule, Westminster Sarayı’nın (Parlamento Binası olarak da bilinir) kuzey ucunda yer alan dünyaca ünlü bir saat kulesidir. Kule 96m yüksekliğe ulaşır ve dünyanın en büyük dört yüzlü çan çalan saatidir. Westminster Sarayı 19. yüzyılda, Orta Çağlardan kalma orijinali yangında yok olduktan sonra yapılmıştır.

London Eye - Thames Nehri’nin güney kıyısındaki bu dev dönme dolap, 1999 yılında milenyum için inşa edilmiştir. Her yıl 3.5 milyondan fazla kişi tarafından ziyaret edilmekte ve bu da dönme dolabı en popüler ücretli turist cazibesi haline getirmektedir. Şubat 2013’de Shard gözlem terasının açılmasına kadar, London Eye 135m yükseklikte şehrin en yüksek halka açık izleme noktasını sağlamıştır.

Westminster Abbey - Westminster şehrindeki bu büyük kilise öncelikli olarak Gotik stilinde inşa edilmiştir ve Birleşik Krallık içindeki en önemli dini yapılardan biridir. Asıl olarak 10. yüzyılda inşa edilmiş ve 13. yüzyılda tekrar yapılmıştır. Taç giyme törenleri ve kralların gömülmesi için geleneksel bir yerdir.

Şehre nasıl ulaşılır

Londra’ya dünyadaki en işlek havalimanlarından biri olan Heathrow hizmet verir fakat ziyaretçiler için birçok seçenek daha vardır. Sonraki en önemli havalimanı Londra’nın güneyinde bulunan Gatwick olmakla birlikte, iş seyahati için gelenler daha merkezi konumu nedeniyle genellikle Londra Şehir Havalimanı’nı tercih ederler. Düşük fiyatlı uçuşlar arayanların Londra’ya, şehrin kuzey doğusundaki Stansted Havalimanı ya da kuzeydeki Luton Havalimanı aracılığıyla ulaşması olasıdır.

Ne zaman gidilir

Şehir yılın bütün zamanlarında popüler olduğu için Londra’yı ziyaret etmek için gerçekten kötü bir zaman yoktur. Festival büyüsü ve kışın soğuk havasından hoşlananlar Aralık ayındaki Noel ışıklarının tadını çıkaracak, iyi hava koşulları isteyen turistler ise şüphesiz yaz aylarını tercih edeceklerdir.

Eğer Birleşik Krallığa bir gezi planlıyorsanız, neden Londra’daki tatil dairelerimize bir göz atmıyorsunuz? Genellikle bir otelde kalmaya göre çok daha uygun maliyetli, anahtar merkezi yerlerde ve yüksek kaliteli konaklama imkanları sunmaktayız.

Londra şehrinde tatil için daire kiralayın. Londra otelinde kalmak yerine bir Londra dairesinde kalın. Londra apart otel aynı fiyata daha geniş bir yer sunar.

Daha az...
Apartments: 
Bütün online dairelerimiz tükenmiştir. Sistemimizde başka dairelerimiz mevcuttur. Fakat size dönüş yapmadan once bunları kontrol etmemiz gerekmektedir. Lütfen bilgilerinizi buraya gönderiniz:
Rezervasyon Merkezi
7/10 stars
26
[LBO] Carmarthen Place 2B
Angela E, Avustralya
Apartment was clean, tidy and with all the amenities needed. It was also in short walking distance to major transport links. Would definitely book again and recommend.
10/10
[LBO] Carmarthen Place 2B
Karl, Andora
We were very much satisfied with the accomodation. It was close to the underground, and perfect for the family.
7.92/10
[LBO] Carmarthen Place 2B
Paal, Norveç
Several nice pubs and restaurants within a small walking distance from the apartment. Short walk to the London Bridge station.
6/10
[LBO] Carmarthen Place 2B
Margherita, Birleşik Krallık
The apartment is very well located , near a tube station.
7.33/10
[LBO] Carmarthen Place 2B
Sigurd, Norveç
When looking at the address we felt that the location was to far away from places to go. That was definitely not the case and came as a pleasant surprise.
5.64/10
Load more
7/10 stars
23
[ALD] Londinium Tower Superior 2B 12
Inger Bach, Danimarka
We liked the apartment. It Was Well suited for two couples.
9.17/10
[ALD] Londinium Tower Superior 2B 12
Christelle, Birleşik Krallık
We liked to have a phone nimber we could join whenever if we had a problem in the appartment. We enjoy the appartment, it was clear, clean and well provided.
10/10
[ALD] Londinium Tower Superior 2B 12
Dean Gregory, Birleşik Krallık
the location was great, 5 minutes from the tower of London.
7.42/10
[ALD] Londinium Tower Superior 2B 12
Sonja, Andora
The Agentur was friendly,the apartment was very clean. When I'm back in England, I would like to book this apartment again.Thanks for the great time.
9.33/10
[ALD] Londinium Tower Superior 2B 12
Alberto, İtalya
I especially liked the corectness and kindness of the people in the office and at the phonr any time I contacted them
6.83/10
Load more
8/10 stars
15
[ALD] Old Street Walk Superior 2B
Muharrem, Türkiye
As the location and comfort of apartment properties offer very good can stay comfortably without ever being bothered
8.5/10
[ALD] Old Street Walk Superior 2B
Nick, Birleşik Krallık
Apartment great - spacious, very clean, well equipped.
10/10
[ALD] Old Street Walk Superior 2B
Pinja, Finlandiya
The apartment was spacious and location was satisfactory. Overall we had a pöeasant stay in your flat, most time we spent outside.
4.36/10
[ALD] Old Street Walk Superior 2B
Lena, Norveç
We really liked the apartment. It was very nicely situated - in a calm and nice area. It was close to both bus and tube as well as grocery stores, restaurants, pubs etc. The apartment was very well equipped - we did not miss anything. It was also very clean and as Scandinavians, we like the IKEA furniture:-)
7.5/10
[ALD] Old Street Walk Superior 2B
Kirstie, Birleşik Krallık
The rooms were clean, comfortable and well equipped. Just a 5 min walk from Old Street tube station. The area was very peaceful too.
8/10
Load more
8/10 stars
25
London Bridge One B[LBO] London Bridge 1B 21 21
Minal, Andora
The shower head was awesome
6.33/10
London Bridge One B[LBO] London Bridge 1B 21 21
Edgar, Almanya
The apartement was perfect! We had enough space and it was clean and super cute for staying a week there.
8.5/10
London Bridge One B[LBO] London Bridge 1B 21 21
Maria jose, Arjantin
We were happy with the flat. It was confortable, clean and with a lot of appliances (microwave, big TV, washing mat chine, etc). Location was very good, it was in a quiet area, though very close to the Tower Bridge and near the Thames.
7.08/10
London Bridge One B[LBO] London Bridge 1B 21 21
Jerome, Fransa
Nice appartment; well situated in London; very well equipped (dishwasher/washing machine/iron/vacum/WiFi....). Spacious, clean and modern. Great !!!
8.25/10
London Bridge One B[LBO] London Bridge 1B 21 21
Steen, Danimarka
Meget central placering i gåafstand til Themsen og Tower Bridge og tæt på offentlig transport. Lejligheden - der var flot rengjort - er lys og med god plads og god møblering. Sengen i soveværelset med gode madrasser, medens sovesofaen i stuen er ved at være lidt "træt".
9.17/10
Load more
8/10 stars
26
[LBO] Tower Bridge 2B 10 Superior
Dhiren Kumar, Hindistan
Comfortable furniture, excellent locality, Good bath facilities, excellent property.
7/10
[LBO] Tower Bridge 2B 10 Superior
Brian, Birleşik Krallık
Very central to London and very good value. Apartments were very well kitted out and provided an excellent base for business or pleasure. We were there on business, and my colleagues were very impressed. I will definitely use again.
9.67/10
[LBO] Tower Bridge 2B 10 Superior
Knud Erik, Danimarka
The appartments were in a good and clean condition, and the funitures Ok, exept for the sofas in the living room.
7.67/10
[LBO] Tower Bridge 2B 10 Superior
Neil, Andora
Really liked the apartment Size Linen towers etc Will stay agsin
8/10
[LBO] Tower Bridge 2B 10 Superior
Nathalie Nancy, Fransa
I particularly liked the apartment which was spacious and very well appointed. The apartment was very well placed near the Tower Bridge and there was the foot of a small grocery store.
8.5/10
Load more
7/10 stars
19
[LBO] Borough Road 9 1B
JOHN, Birleşik Krallık
Well equipped. Bed was comfortable. Liked the idea of a separate loo and wash basin in addition to the normal main bathroom.
8.83/10
[LBO] Borough Road 9 1B
Sharon, Birleşik Krallık
Apartemnt was roomy and airy with good light
7.83/10
[LBO] Borough Road 9 1B
Steve, Amerika Birleşik Devletleri
Great apt. near major roads near the south bank in London. Conveniently located near shopping, bus line and two underground stations. The kitchen was well equipped. Security was great. All in all a wonderful place to stay.
9.83/10
[LBO] Borough Road 9 1B
Jan Bukh, Danimarka
Super fin lejlighed, funktionel og ren. Dig manglede der information om, ar lejlugheden lå klods op ad en jernbanebro hvor der kører tog fra tidlig morgen.
6.33/10
[LBO] Borough Road 9 1B
Nataša, Slovenya
It was spacious, clean, close to the center and with nice interior design solutions.
6.92/10
Load more
7/10 stars
12
[LBO] Tower Bridge 2B 14 Superior
Ines, Almanya
Ten Minute walk to Sub Station Tower hill. WiFi in the Apartment. Supermarket in the ground floor of the buildung.
6.25/10
[LBO] Tower Bridge 2B 14 Superior
JOSE, İspanya
Apartamento muy amplio y cómodo. Perfectamente equipado, incluso con algunos productos de limpieza básicos. Ideal para ir en familia. La zona es muy tranquila y agradable, con numerosos restaurantes y supermecados, y bien comunicado. Tener wifi gratis es una gran ventaja. Muy recomendable.
8/10
[LBO] Tower Bridge 2B 14 Superior
sertan, Andora
Everything was great, room sizes were big and nicely designed. All reqirement that i need was there.
3.83/10
[LBO] Tower Bridge 2B 14 Superior
Graciela , İspanya
We loved the location, just a 5-minute-walk to Tower Bridge. Although the nearest train and underground station, London Bridge was 20 minutes walking, we did not mind. There are also buses going past your door all day. There is a supermarket in the building itself. The apartment was clean, well-equipped and nicely decorated. We were a family of 5 and it was great for all of us. 2 double bedrooms and a big sofa-bed in the living room. It was absolutely worth the price.
8.33/10
[LBO] Tower Bridge 2B 14 Superior
Mrs Lisa, Birleşik Krallık
Extremely well decorated and presented and the kitchen was very well equipped. Good proximity to London Bridge Tube station. Lots of room and great value for 6 guests. Dishwasher tablets and washing up liquid provided too which was nice.
9.67/10
Load more
7/10 stars
18
[LBO] Tower Lane Superior 2B 10
sophia, Andora
I liked the location of the apartment. It was a5 mins away from tower bridge. Also the apartment was equipped with all necessary amenities.
7.67/10
[LBO] Tower Lane Superior 2B 10
Claus, Danimarka
Nice appartement - good location - good Space/room for 4 persons
7.67/10
[LBO] Tower Lane Superior 2B 10
kathryn, Birleşik Krallık
Extremely clean. Well equipped. Comfortable.
5.92/10
[LBO] Tower Lane Superior 2B 10
Ingunn, Norveç
Big apartment, well equipped, good location. (We stayed in Tower Bridge Street.)
8.67/10
[LBO] Tower Lane Superior 2B 10
Martin, Almanya
Nice roomy apartment in good location. The staff was friewndly and helpful.
6.25/10
Load more
8/10 stars
20
[LBO] Borough Superior 2B 11
Sharon,
Very clean and spacious
5.75/10
[LBO] Borough Superior 2B 11
Cesar Luis, Andora
We found the apartment larger than we expected, and it was also great it had two bathrooms
9/10
[LBO] Borough Superior 2B 11
Anita, Norveç
Very nice apartments.
8.42/10
[LBO] Borough Superior 2B 11
Robert, Andora
The apartment was clean and very nice! Easy acces!
10/10
[LBO] Borough Superior 2B 11
Marion, Yeni Zelanda
The Apartment was centrally based, very comfortable.The service we received face to face and over the phone was efficient and very pleasant. Really nice staff at the central office in London. All in all it was great value for money for a lovely central london apartment right next to a tube station. I would recommend usng this service.
7.5/10
Load more
7/10 stars
14
[LBO] Tower Bridge 2B 9 Superior
Vladimir, Amerika Birleşik Devletleri
Friendly staff, Rita was very helpful answering questions we had about London and amenities. Place was clean. Thank you.
8.83/10
[LBO] Tower Bridge 2B 9 Superior
Stephanie, Amerika Birleşik Devletleri
The apartment was clean, safe, and secure. It was as it was advertised which was a pleasant surprise. Centrally located with a market, short walk to the underground, in a friendly part of town.
7.83/10
[LBO] Tower Bridge 2B 9 Superior
Magnus, İsveç
We are very pleased with the visit in London and the stay in your apartment. The apartment were clean and large and had all the equipment we needed.
8.83/10
[LBO] Tower Bridge 2B 9 Superior
Kirsten, Danimarka
It was a wonderfull aparmtent, we really enjoyed the spaciousness and nice furnituring. Wery close to the old Tower Bridge and easy accespoint to London.
9.33/10
[LBO] Tower Bridge 2B 9 Superior
Dave, Birleşik Krallık
Can't fault the apartment, we only stayed 2 days but was very homely and a really convenient location.
6.75/10
Load more
7/10 stars
14
[LBO] Tower Bridge 2B 4 Superior
William, Andora
Clean updated and good value for price of 2br and 2ba. Grocery store nearby Restaurants nearby Spacious apartment
5.75/10
[LBO] Tower Bridge 2B 4 Superior
eliana, Andora
Apartment was amazing! Everything was wel kept, fully equipped and up to date
10/10
[LBO] Tower Bridge 2B 4 Superior
TONG LI LAI /, Çin
superior geographical location,This gives us three people live in a house big enough, and very close from the subway station。
6.08/10
[LBO] Tower Bridge 2B 4 Superior
Mariano, Birleşik Krallık
the furniture was in good shape and new. All clean and in good conditions
5.82/10
[LBO] Tower Bridge 2B 4 Superior
Jan, Amerika Birleşik Devletleri
Al lot of space Good WIFI The Supermarket downstairs
6.08/10
Load more
7/10 stars
17
Tanner Street 3B Superior
Olusola, Nijerya
I like the space and lighting
6.42/10
Tanner Street 3B Superior
Anders, İsveç
We were very surprised in a positive way when we got to the apartment, it was a very nice and cleaned. And of course the wifi was good to have and we think that it was homely too.
6.33/10
Tanner Street 3B Superior
Hubert, İsviçre
Appartement moderne, spacieux et confortable a 5 min a pied du Tower bridge. Très bien situé.
9.33/10
Tanner Street 3B Superior
Gianne, Andora
Spacious apartment
3.83/10
Tanner Street 3B Superior
John, Amerika Birleşik Devletleri
The apartment was very clean and modern. Two big problems, though. The third bedroom was impossibly small, so tiny that there was no way to walk around the bed and nowhere to put a suitcase. Second, the coffee pot took 15-20 minutes to brew. They can't be more than $25, get a new one!
7.67/10
Load more
7/10 stars
9
[ALD] Shoreditch Superior 2B 16
Paula, Andora
Great location! 10mins walk to the heart of Schorditch area and Liverpool Street Station ! Flat was clean on the arrival, staff friendly during check-in. Great stay , highly recommended !
6.67/10
[ALD] Shoreditch Superior 2B 16
Joan, Amerika Birleşik Devletleri
Adriano very friendly and professional. Problem with original property on Pratt St was solved by moving us to Calvert Av, by taxi, at no cost. Thank you. Calvert st was very clean, plus nice area.
6.75/10
[ALD] Shoreditch Superior 2B 16
Elena, İspanya
I really enjoy the apartment, it was nice and bright, and well equiped. The only thing I think can be improved is the supply of kitchen towel . Next time we´ll be back in London we´ll try to ask for the same place. Thank you.
6.92/10
[ALD] Shoreditch Superior 2B 16
Joao, Andora
Yes, the place is wonderful, near of everything we need like overground, underground, supermarket and most important close to our working place. Free of noise and good space for all staff that went to London with me.
9.67/10
[ALD] Shoreditch Superior 2B 16
Helena, İsveç
Lägenheten jättebra, fräsch. Fint lägenhetskomplex. Området, helt rätt i Shoreditch, lugn gata med små fina affärer.
9.67/10
Load more
7/10 stars
7
[ALD] City Docks Superior 2B 4
Kálmán, Norveç
The apartment's feel. Nicely furnished, OK condition, wifi, dishwasher, washing machine.
5.75/10
[ALD] City Docks Superior 2B 4
jacques, Fransa
The apartment was very pleasant , clean and comfortable .it was rather well located, just one kilometer from the Tower of London along a very busy Highway .... The only inconvenience was that we had to get the keys at Aldgate which was quite far from the apartment , and the street we had to walk along(Canon Street) was not very pleasant !;
8.67/10
[ALD] City Docks Superior 2B 4
Jane, Birleşik Krallık
Lovely apartment, bright, clean and comfortable
7.92/10
[ALD] City Docks Superior 2B 4
Bjoern, Almanya
Ferienwohnung war sauber, schön eingerichtet und sehr gut ausgestattet; alle techn. Geräte funktionierten; Übergabe und Rückgabe war problemlos; Wegbeschreibung von U-Bahnstation zum Büro und weiter zur Wohnung war auch o.k.
9.33/10
[ALD] City Docks Superior 2B 4
Eithne, İrlanda
Good clean well equipped apartment
5.75/10
Load more
8/10 stars
6
[LBO] Tower Bridge 2B 13 Superior
harman singh, Andora
Utensils were good and appliances were good
6.33/10
[LBO] Tower Bridge 2B 13 Superior
michaela, Almanya
- sauber - nahe der Tower Bridge gelegen - Spülmaschine und Waschmaschine vorhanden - extrem schnelle Reaktion auf eine Bitte um Reparatur im Badezimmer
6.75/10
[LBO] Tower Bridge 2B 13 Superior
Tamra K, Andora
The location was good, central to the London tube station and there was lots to do within a short walk.
5.42/10
[LBO] Tower Bridge 2B 13 Superior
Brian, Birleşik Krallık
Very central to London and very good value. Apartments were very well kitted out and provided an excellent base for business or pleasure. We were there on business, and my colleagues were very impressed. I will definitely use again.
9.67/10
[LBO] Tower Bridge 2B 13 Superior
Jean, Birleşik Krallık
The flat was just wonderful, fully furnished, with everything you could ask for. We didn't really have much time to use all of its amenities as we were always out and about, but it felt nice to come back in the evening and make a nice cup of tea.
9.5/10
Load more
min: £134
7/10 stars
4
Limehouse 2B
Dorte, Danimarka
The apartment was great and seemed quite new. It is a safe and modern building, and nice with the elevator. It was a good location with Limehouse station only 5 minutes walk. 10 minutes walk a nice park with a lovely view of the Thames. We had some problems with the oven and the windows, but just a call to the office, and it was repared.
6.75/10
Limehouse 2B
Kevin, Birleşik Krallık
Clean and modern. Within walking distance of Tobacco Dock. Convenient corner store just below the flat.
7.58/10
Limehouse 2B
aafke elisabeth, Andora
the interior, was nice
9/10
Limehouse 2B
daniel, Fransa
The appartment was clean
5.75/10
7/10 stars
2
[ALD] Times Square 2B 120
Peter, Avusturya
We liked the flat although it was not the flat we booked (different address). The rooms were big enough, although the beds were smaller than we used to have. It was clean and located in a nice and relatively quiet area. (About 15min form the London Bridge away.) It was really uncomplicated - we got the keys and that was it.
7.75/10
[ALD] Times Square 2B 120
Ana, Andora
The apartment was very quite and confortable near a tube station. Is new and well equiped
8.67/10
7/10 stars
3
Brick Lane Market 1B 2
Christophe, İtalya
Modern, new and well equiped in a great location. A great experience overall.
9.17/10
Brick Lane Market 1B 2
Simon, Birleşik Krallık
clean well equipped apartment generally
5.08/10
Brick Lane Market 1B 2
Giovanni, İtalya
The apartment was in a good position and with atmosphere
7.67/10
7/10 stars
4
Brick Lane Market 1B 3
Renzo, İtalya
I liked Kitchen forniture, dimension of room and cleanliness
8.17/10
Brick Lane Market 1B 3
Dariusz, Polonya
Tube station in very close distance. Quite clean apartment. Professional staff in office.
9.17/10
Brick Lane Market 1B 3
Vladimir , Andora
Spacious flat with all mod-cons, very convenient location, close to Liverpool Street Station in trendy Brick Lane.
9.33/10
Brick Lane Market 1B 3
Silva,
Comfortable
6.08/10
6/10 stars
3
Brick Lane Market 2B 1
Aneka, Andora
The apartment was very well located in the thick of Shoreditch/ Brick Lane and was finished to an exceptional standard. The utilities and bedding was lovely. Couldn't have asked for more.
8.5/10
Brick Lane Market 2B 1
Gyoerffy, Almanya
our stay at Brick Lane Apartment was great, good Location, very nice Apartment and clean.
8.17/10
Brick Lane Market 2B 1
STEVE, Birleşik Krallık
We loved the appartment layout and location, it was well presented a d spaciuos.
6.92/10
7/10 stars
7
Brick Lane Market 1B 6
William,
apartment clean and well equiped location is great
5.09/10
Brick Lane Market 1B 6
Francoise , Birleşik Krallık
the apartment was very clean, very practical
8.83/10
Brick Lane Market 1B 6
David, Andora
Nice apartment. We enjoyed our stay.
5.42/10
Brick Lane Market 1B 6
Kevin, Birleşik Krallık
This was a clean, comfortable and modern apartment with everything I needed for a pleasant stay. I really enjoyed my time there. Interesting location, with lots of restaurants on the doorstep.
10/10
Brick Lane Market 1B 6
MARIE-FRANCE, Belçika
We had a brilliant time in a lovely bright clean modern flat! Plenty of space, kitchen well equiped, lovely bathroom, confortable beds and in a secure area. Close from the underground we enjoyed strolling around in Brick Lane area which we all discovered as a lively neighbourhood.
9.5/10
Load more
7/10 stars
5
[ALD] Brick Lane Market 1B 12
Andrés, İspanya
NEW FURNITURE AND LOCALITATION
8.67/10
[ALD] Brick Lane Market 1B 12
Kim, Andora
It was a newly built /renovated apartment and was mostly well equipped.
5.25/10
[ALD] Brick Lane Market 1B 12
Catherine, Birleşik Krallık
The standard of furniture and furnishings in the apartment were of excellent quality. The room sizes were excellent. The apartment felt very safe and secure. Unlike some self catering apartments, there were clear contact numbers provided and I did not feel "abandoned".
7.67/10
[ALD] Brick Lane Market 1B 12
Peter, Andora
Nice big spacious apartment with good facilities and great location.
6.33/10
[ALD] Brick Lane Market 1B 12
Rahime, İsviçre
The apartment was very clean, sunny and big enought.
6.75/10
8/10 stars
7
Tower Hill Superior 3B
Julia, Almanya
The apartment is furnished tastefully and the rooms are spacious. Everything was very clean!
5.25/10
Tower Hill Superior 3B
Phil, Andora
The apartment was really good, very quiet area with all the mod cons. I will be staying there again if there is availability in the near future.
9.83/10
Tower Hill Superior 3B
Valerio, İtalya
We mostly liked the position and the tranquility. We found a very well equipped kitchen and clean bathrooms.
7.92/10
Tower Hill Superior 3B
SHIRIN, Birleşik Krallık
A very nice & clean apartment & I was really impressed with the quality of the service that I received from the staff.Well done.
9.5/10
Tower Hill Superior 3B
Jennifer, Fransa
Friendly helpful service, stored our bags in the office for us so we could enjoy our last day in London without dragging it everywhere. Good clear instructions on the wall inside the apartment. Kitchen very good quality.
9.08/10
Load more
7/10 stars
4
[ALD] Brick Lane Market 2B 8
Stephan / Phillip, İsviçre
Location
5.25/10
[ALD] Brick Lane Market 2B 8
Jérôme, İsviçre
I'm really happy to stayed in your appartment. At first, it was one of the cheapest housing I can find for 5 persons, then, the appartement was really clean and class and more than the most of hotels or appartement I can find in the city. I didn't know the district of Aldgate and I was really surprised and I enjoyed the place with the market and all the life in the street. The staff was really cool and we've got all the informations possible to find easily our appartement and all the assistance if there a problem with something. The office was open to 10pm so that was benefic to us because our flight was a little bit late so we weren't worry about the reservation. The appartement have all the necessary to stay in good condition. The bed was confortable and the appartement was really spacious. For the return, we haved the possibility to deposit our baggages in your office and that's really great because our flight goes at night so we could enjoy all the day before return to our home.
10/10
[ALD] Brick Lane Market 2B 8
Emily, Amerika Birleşik Devletleri
I loved the location of the flat; it was very close to the Tesco market and a Starbucks! And the tube station was right around the corner--amazing! I especially liked the cool, retro, vintage neighbourhood in which the flat was located!
9.83/10
[ALD] Brick Lane Market 2B 8
MARIE-FRANCE, Belçika
We had a brilliant time in a lovely bright clean modern flat! Plenty of space, kitchen well equiped, lovely bathroom, confortable beds and in a secure area. Close from the underground we enjoyed strolling around in Brick Lane area which we all discovered as a lively neighbourhood.
9.5/10
Haritada yeniden ara
Switch To Map/Photo View
Go to apartment details
Please wait...